ТАС

ТАС

Відомий нині бренд TAC був створений найбільшої корпоративної групою в Туреччині «Zorlu Holding Textile Group» в 1980 році, і за цей час зарекомендував себе як провідна торгова марка домашнього текстилю в Туреччині.

Торговельна марка TAC до 1997 року здійснювала свою діяльність на внутрішньому ринку, згодом, із введенням нових виробничих потужностей, почала представляти свою продукцію на міжнародний ринок.

Володіючи найбільшими інтегрованими виробничими підприємствами в Європі, які працюють за інноваційними технологіями, TAC сьогодні є лідером з виробництва текстилю для дому в Туреччині і конкурує з провідними європейськими торговельними марками.

Стандарти якості продукції TAC підтверджені численними міжнародними сертифікатами. Крім того, «TAC» входить в перелік торговельних марок, які підтримуються державною програмою брендингу товарів та послуг TURQUALITY.

Орієнтуючись на різні групи споживачів, «TAC» створює нові колекції у співпраці зі світовими законодавцями моди, здійснюючи масштабні інвестиції в інноваційні розробки.

Сьогодні TAC - найбільша торговельна марка групи Zorlu Textiles Group і включає в себе широкий асортимент продукції. Це комплекти постільної білизни, покривала, текстиль для кухні та ванної, ліцензовані продукти для дітей, ковдри та подушки.

Продукція торговельної марки ТАС завжди відповідає високим вимогам якості та дизайну і займає лідируючі позиції у світі модного домашнього текстилю.


Назад до списку брендів